Spread the love

רוכשי בתים ממשיכים להשתוקק למרחבים חיצוניים משודרגים, כאשר בוני בתים מדווחים על צמיחה מתמשכת בביקוש למגוון של שירותים חיצוניים, ממרפסות וסיפונים ועד לפטיו ובריכות, על פי סקר מה קונים באמת רוצים של האיגוד הלאומי של בוני בתים.

אז, מהם הטרנדים החמים לחללים חיצוניים ובריכות? מסוגנן, מבוים ונמכר תפס את טום קייסי, סגן נשיא למכירות ב-Anthony & Sylvan Pools, בריכת שחיה למגורים בפריסה ארצית ובונה ספא, כדי לקבל את דעתו.

מהם כמה מהטרנדים החמים ביותר שאתה מבחין בהם בחללים חיצוניים?

CASEY: בריכות מודרניות וגיאומטריות ובריכות מים עמוקים יותר ממשיכות להיות פופולריות. כל הלקוחות רוצים בריכה שתשלים את הבית והסגנון שלהם, בין אם כבר יש להם בריכה ובין אם הם בונים בריכה חדשה. עיצובים גיאומטריים עם קווים נקיים וזוויות חדות הם מהמבוקשים ביותר. קצוות נעלמים, פנים כהים יותר ותכונות מים כמו מזרקות וסילוני סיפון הם פופולריים.

עבור לקוחותינו המשפצים בריכות ישנות יותר, הוספת תאורת לד יוצרת עדכון דרמטי. המרת ספא שאינו בשימוש למדף שמש והוספת תכונות מים, כגון מפלים או מזרקות, הם דרך מצוינת לשפר את עיצוב הבריכה. רבים מלקוחותינו בוחרים גם לעדכן את האריחים ואת משטח בריכת השחייה כדי ליצור מראה מודרני יותר.

הגינון שמסביב לבריכה חשוב לא פחות, ומצאנו שמאפיינים כמו משוכות אלגנטיות, מקומות ישיבה בחוץ מודרניים, קמינים ועבודות אבן הן הדגשים נפלאים. הוספת ביתן או בית בריכה בהחלט יכולה להביא חצר אחורית מסורתית יותר אל שנות ה-2020.

בריכה עם כסאות נוח ומפל
תמונה באדיבות Anthony & Sylvan Pools
ראינו עלייה בעניין בבריכות במהלך המגיפה. האם העניין הזה נמשך?

CASEY: היה עלייה גדולה ב-2020 וב-2021, מכיוון שהביקוש לבריכות פרטיות בחצר האחורית היה גבוה יותר עם כל כך הרבה אנשים בבית. בעוד שהביקוש עשוי לחזור לרמות שלפני המגפה, אנו ממשיכים לראות בעלי בתים שרוצים ליצור את הבריחה בחצר האחורית. אנו רואים גם התעניינות מוגברת מצד לקוחות שיש להם בריכות ישנות יותר שהם רוצים לשפץ כדי להפוך למודרניות יותר.

החצר האחורית הפכה למוקד במהלך השנים האחרונות, כאשר אנשים מבלים יותר זמן בבית. יצירת מרחב לארח חברים, לקרב משפחה וליצור חופשה אישית בבית הפכה להיות חשובה יותר ויותר.

ככל שהחצרות האחוריות הולכות וקטנות, האם גם הבריכות הולכות וקטנות? האם אתה צריך חצר גדולה כדי להתאים לבריכה בימינו?

קייסי: חצר אחורית קטנה יותר לא אמורה למנוע מאף אחד לקבל בריכה. אפשרות פופולרית לחללים קטנים יותר היא “בריכת מים עמוקים”, שהיא בריכה קטנה ועמוקה שנבנתה לצינון ו”צלילה” פנימה. אלה נהדרות לבעלי בתים עם שטח מוגבל.

בריכה זוויתית מלמעלה
תמונה באדיבות Anthony & Sylvan Pools
האם בריכות מי מלח וספא תופסים? מה הם היתרונות?

CASEY: כן, בריכות מי מלח וספא הופכים פופולריים יותר ויותר כחלופה לבריכות כלור, שגם הן נותרו מבוקשות. מי מלח מנקים את הבריכה, ומבטלים את הצורך באחסון וטיפול בכלור. שני סוגי הבריכות בטוחים ויעילים לחלוטין בשמירה על איזון כימי. הבחירה תלויה בהעדפה אישית.

האם יש ביקוש לבריכות מחוץ לאקלים חם?

קייסי: כן, יש לנו לקוחות ב-18 מדינות, שרבים מהם מתגוררים באזורים קרים יותר כמו צפון מזרח. אמנם מקובל שבעלי בתים סוגרים את הבריכות שלהם לכמה חודשים מדי שנה, אבל מחממי בריכה מאפשרים להם להאריך את העונה וליהנות מהבריכות שלהם בחלק מהחודשים הקרירים יותר. עבור לקוחות המעוניינים להשתמש בבריכה שלהם כל השנה, אנו ממליצים על מחממי בריכה אם הם גרים באזור בו טמפרטורות המים יפלו מתחת ל-65 מעלות פרנהייט.

מה עושים בעלי בתים כדי לשפר את החלל המקיף את הבריכה שלהם?

CASEY: החלל מסביב לבריכה חשוב לא פחות מהבריכה עצמה. חלק מהלקוחות בוחרים לשמור על פשטות עם אפשרויות לסיפון ולישיבה בחוץ, בעוד שאחרים מרימים את החללים החיצוניים שלהם עם קמינים, גריל או מטבחי חוץ מלאים. התוספות המודרניות הללו הן דרך מצוינת ליהנות מאזור הבריכה שלך ללא קשר לתקופת השנה.