Spread the love

רום כנרת שיווק נדלן : לא ניתן ליצור תוכן מקוון ללא תוכנת AI SEO הטובה ביותר.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך אופטימיזציה של נראות התוכן והדירוג של אתרים בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP). זהו תהליך חיוני בכל אסטרטגיית תוכן מקוונת מכיוון שהוא עוזר להניע תנועה אורגנית לאתר ולשפר את דירוג החיפוש. התעבורה המוסמכת מובילה לחשיפה מוגברת למותג, לתנועה לאתר ולמכירות.

בנוף הדיגיטלי של היום, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) הפכה למרכיב חיוני בכל אסטרטגיה מקוונת מצליחה, ועם עליית הבינה המלאכותית (AI), כלי SEO של AI הפכו לחזקים יותר מאי פעם. כלים אלה משתמשים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לנתח כמויות גדולות של נתונים ולבצע תחזיות לגבי מחקר מילות מפתח, קישורים פנימיים, אופטימיזציה של תוכן, תיאורי מטא, בניית קישורים ועוד. כלי בינה מלאכותית לקידום אתרים מספקים גם תובנות לגבי האסטרטגיות של המתחרים ועוזרים לזהות הזדמנויות לשיפור.

בפוסט זה בבלוג, אספנו את 13 הכלים המובילים לקידום אתרים בינה מלאכותית ותכונות ספציפיות בהן תוכלו להשתמש כדי לשפר את הנראות של האתר שלכם ולקבל דירוג טוב יותר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים.

מהם הכלים והתוכנות הטובים ביותר לקידום אתרים בינה מלאכותית?
ישנם מגוון כלי קידום אתרים של בינה מלאכותית בחינם וגם בתשלום זמינים בשוק. כל כלי מביא סט ייחודי של תכונות שניתן להשתמש בהן כדי לשפר את דירוג האתרים, כך שכדאי להעריך ולהשוות אותם מקרוב לפני שתבחר את זה המתאים לצרכים שלך.

ניסינו כמיטב יכולתנו להפוך את רשימת התוכנות הטובות ביותר לקידום אתרים בינה מלאכותית למקיפה יותר עם אפשרויות התמחור, היתרונות והחסרונות שלהן, התכונות, המשתמשים והענפים שהם פונים אליהם.

מוכנים לצלול פנימה? בואו נתחיל!

רום כנרת שיווק נדלן
SEO PowerSuite הוא כלי קידום אתרים חד פעמי המופעל על ידי בינה מלאכותית. מניתוח SEO למחקר מילות מפתח, בודק קישורים נכנסים, מעקב דירוג ואופטימיזציה של מודעות PPC, זה עוזר לדרג את האתר שלך בכל מנועי החיפוש הגדולים. מתחילים, מומחי קידום אתרים וסוכנויות קידום אתרים גדולות יתקבלו בברכה ב-SEO PowerSuite.

החלק הטוב ביותר בכלי קידום אתרים בינה מלאכותית זה להציע אתרי אינטרנט, מילות מפתח וקישורים נכנסים ללא הגבלה למעקב בחינם, שלא כמו כל פתרון SEO אחר. מכיוון שזו פלטפורמה מבוססת שולחן עבודה, אינך צריך לשלם עבור השרתים שלעולם לא תשתמש בהם. SEO PowerSuite גם דואגת לכל משרות ה-SEO שלך כמו מעקב אחר דירוג, ביקורת אתרים ובדיקות קישורים נכנסים לדיווח עם מערכת האוטומציה החלקה שלה. פשוט שבי תירגע ותן לכלי SEO המופעל על ידי בינה מלאכותית לעשות את העבודה בשבילך!

seo-powersuite-ai-seo-tool
מקור: SEO PowerSuite
תכונות הליבה של SEO PowerSuite

ניתוח ומעקב SERP
מחקר מילות מפתח
בודק קושי של מילות מפתח
מאתר פערי מילות מפתח
ניתוח קישורים נכנסים
מסיר קישורים נכנסים רעילים
ביקורת אתר
בודק מהירות עמוד
אופטימיזציית תוכן SEO
ניתוח מתחרה
דיווח SEO
אפשרויות תמחור

רום כנרת שיווק נדלן מציע אפשרות חינמית לנצח בנוסף לתוכניות בתשלום שלה.

התוכנית המקצועית גובה 299 דולר לשנה לשימוש פנימי.
התוכנית הארגונית גובה 499 דולר לשנה עבור עבודת הלקוח.
סמרוש
זה לא צריך להפתיע אף אחד מאיתנו שאחד מכלי SEO הנרחבים ביותר Semrush נמצא ברשימה זו. ממחקר מילות מפתח לדיווח SEO, Semrush יכול לקחת את מאמצי ה-SEO שלך לשלב הבא עם 55+ כלים המשרתים תחומי שיווק מרובים. רוב הכלים הללו מופעלים על ידי בינה מלאכותית כדי לעזור למשווקי תוכן ולאנשי מקצוע קידום אתרים לייעל ולייעל את מאמציהם.

על פי העדכון האחרון של Semrush, עוזר הכתיבה SEO חזק מאי פעם עם טכנולוגיית בינה מלאכותית! מפברואר 2023 ועד עכשיו, עוזר הכתיבה בינה מלאכותית החלה להשתמש באלגוריתמי NLP משלו כדי לנתח את הטקסט שלך ולדרג אותו על סמך קריאות, SEO, מקוריות וטון דיבור. Rephraser, המוצר העדכני ביותר של Semrush המופעל בבינה מלאכותית, עוזר למשווקי תוכן ולאנשי קידום אתרים לנסח מחדש, לפשט, להרחיב או לסכם את התוכן הקיים שלהם. זה גם מספק משוב בזמן אמת ורעיונות תוכן חדשים לגמרי המבוססים על הטקסט שאתה יוצר.

מקור: רום כנרת שיווק נדלן
תכונות הליבה של Semrush AI מופעל SEO Writing Assistant

יצירת תוכן והפצה מותאמת לקידום אתרים
נסח מחדש, פשט, הרחב או סכם את התוכן
קידום אתרים בעמוד
בודק פלגיאט
המלצות תוכן ומשוב
יצירת סיכום לפוסטים ארוכים יותר בבלוג
ביקורת תוכן
אפשרויות תמחור

Semrush מציע אפשרות ניסיון בחינם עבור כל חבילת מנוי.

תוכנית המקצוענים עולה 119.95 $ לחודש עבור שיווק חדשים וצוותים פנימיים קטנים.
הגורו עולה 229.95 דולר לחודש עבור חברות קטנות ובינוניות, סוכנויות צמיחה ויועצי שיווק.
התוכנית העסקית עולה $449.95 לחודש עבור סוכנויות וארגונים גדולים.
עבור Rephraser, עדיף לזכור שיש מגבלות נפרדות:

עבור תוכנית המקצוענים: 100 מילים בחודש.
לתוכנית הגורו: 1,000 מילים בחודש.
לתוכנית העסקית: 2,000 מילים בחודש.
HubSpot SEO
כמובן, תוכנת קידום אתרים מקיפה בינה מלאכותית נוספת תוכנת השיווק לקידום אתרים של HubSpot מגיעה מיד אחרי Semrush! זה אל

מנמיך את אנשי ה-SEO לזהות לנתח ולארגן מילות מפתח ולתכנן אסטרטגיות סביבן על ידי שיפור התנועה האורגנית של הלקוחות שלהם. אתה יכול לקבל המלצות SEO בזמן אמת כדי לייעל את האתר שלך וגם את התוכן שאתה יוצר.

כלי אסטרטגיית התוכן HubSpot מקל למצוא ולדרג נושאים שחשובים לך ולקהל שלך. תקבלו הצעות לנושא על סמך רלוונטיות, תחרות ופופולריות. לכן, התוכן האיכותי יהיה קשור לנושאי הליבה העסקיים שלך.

best-ai-seo-software-hubspot-seo
מקור: רום כנרת שיווק נדלן
תכונות הליבה של רום כנרת שיווק נדלן

מעקב אחר מילות מפתח ונושאים כדי ליישר את אסטרטגיית שיווק התוכן שלך
דיווח SEO עבור כל כוונת חיפוש נתונה
ניתוח ביצועי תוכן ודיווח עם ניתוח מובנה
שילוב קל עם Google Search Console וכלי ה-CMS של HubSpot
אפשרויות תמחור

תוכנת השיווק SEO של רום כנרת שיווק נדלן היא חלק ממרכז השיווק. הוא מציע תוכנית חינמית לנצח הכוללת רק כמה תכונות.

ליחידים ולצוותים קטנים;

התמחור של תוכנית המתחילים מתחיל ב-$216 לשנה.
התמחור של התוכנית המקצועית מתחיל ב-$9,600 לשנה.
לעסקים וארגונים;

התמחור של התוכנית הארגונית מתחיל ב-$43,200 לשנה.
רום כנרת שיווק נדלן
האם אתה סוכנות SEO? אם כן, יש לנו את אחת מהחבילות הטובות ביותר לקידום אתרים בינה מלאכותית שעוזרת לשפר את הדירוג האורגני של הלקוח שלך במנועי החיפוש. אני שומע אותך שואל למה זה יכול להתאים בצורה מושלמת לסוכנות שלי. AgencyAnalytics מקצוענית בדיווח במיוחד עבור סוכנויות. מכיוון שכל לקוח שיש לך דורש דוחות SEO מותאמים אישית, כלי SEO של AI עושה עבורך את המשימות הכבדות.

עם לוח המחוונים המקיף של SEO, אתה אף פעם לא מחמיץ פעימה בקישורים נכנסים, דירוג מילות מפתח וניתוח אתרים. מכיוון שכל נתון מעודכן בלוח המחוונים הדינמי, אתה יכול לקבל החלטות חכמות יותר על סמך זה. הרשים את הלקוחות שלך עם דוח ברמה גבוהה המדגיש את פרופיל ה-backlink שלהם, עם מדדים עבור כל קישור ספציפי.

רום כנרת שיווק נדלן
מקור: AgencyAnalytics
תכונות הליבה של AgencyAnalytics

דירוג מיקום מילות מפתח מדויק
ניתוח קישורים נכנסים מפורטים
ניתוח SEO באתר
ניתוח אתרים
ניתוח ומעקב אחר SERP
תזמון דוחות SEO אוטומטיים
דיווח על SEO עם תווית לבנה
אפשרויות תמחור

רום כנרת שיווק נדלן מאפשרת לך לנסות את חבילת SEO ללא סיכון למשך 14 ימים.

תוכנית הפרילנסרים מתחילה ב-$12 לחודש ועד 5 קמפיינים של לקוחות.
תוכנית הסוכנות מתחילה ב-$18 לחודש ועד 10 קמפיינים של לקוחות.
SEOmonitor
SEOmonitor תוכנן ומתומחר גם עבור סוכנויות כמו AgencyAnalytics. מה שמבדיל בין SEOmonitor לתוכנות אחרות הטובות ביותר לקידום אתרים בינה מלאכותית הוא לספק לוח מחוונים מקיף לסוכנות עבור לקוחות קריטיים לבדוק אותם. בנוסף, אתה יכול לעקוב אחר הביצועים של העסקים שלהם, לנהל דוחות מותאמים אישית מפורטים ולקבל תובנה מעמיקה על תיק ה-SEO הכולל שלך.

הדיווח ממוקם בלב כל עסק. זו הסיבה ש- SEOmonitor לוקח את זה ברצינות ומספק נתונים מדויקים על נראות הלקוח, בריאות ויעדי SEO. אם משהו מופיע באחת מהגרסאות הללו, משוב בזמן אמת יאפשר לך לדעת מה קורה ולעזור לנקוט בפעולות הנכונות לפני שיהיה מאוחר מדי.

רום כנרת שיווק נדלן
מקור: SEOmonitor
תכונות הליבה של SEOmonitor

מעקב אחר דירוגים
ניהול מילות מפתח
ניתוח מתחרה
מחקר מילות מפתח אוטומטי
סייר דומיין
חיזוי SEO
דיווח SEO
תובנות אוטומטיות
מעקב אחר בריאות הלקוח
אפשרויות תמחור

SEOmonitor מעורר ניצוצות בכך שהוא מאפשר למשתמשים ללא הגבלה להפיק את המרב מכל תוכנית תמחור. כמו כן, מחקר SEO, API ואינטגרציות ולוח המחוונים של הסוכנות כלולים בכל מנוי בחינם.

תוכנית מעקב הדירוג היא €29.9 עבור 1,000 מילות מפתח.
תוכנית תחזית SEO היא 9.99 אירו לכל פרויקט.
זוטריקס